המגילה 30 ראשון לציון

היכן אנו נמצאים?

[email protected]

המייל שלנו

050-612-25-55

הזמנות ושירות לקוחות

משלוחים חינם!

מעל 249 ₪

שאלות ותשובות

יש מגוון רחב של מוצרי ספיגה למבוגרים שהם אינם חיתולים רגילים כמו שאתם מכירים וניתן להתאים אותם לפי מידת הצורך. לדוגמא פדים לנשים הסובלות מבריחת שתן עקב החלשות של שרירי רצפת האגן בשל הריונות ולידות. מוצר זה הינו דיסקרטי ונוח.
בנוסף, ישנם מכנסונים סופגים המיועדים הן לנשים והן לגברים. מוצר זה מתאים לאדם הסובל מקושי בשליטה על הסוגרים או מבריחת שתן חמורה ומנהל אורח חיים עצמאי. המכנסונים הינם דיסקרטיים ולא ניתן לראותם דרך הבגדים, כך שמאפשרים המשך אורח חיים רגיל וללא תחושת רטיבות.

יש לשים דגש על איכות החיתול על מנת שתוכלו למנוע תפרחת חיתולים וכן נזילות וריחות. בנוסף, ככל שהחיתול יהיה איכותי יותר, תדירות ההחלפה תהיה נמוכה באופן יחסי לחיתולים שאינם איכותיים.

ניתן לראות על המוצר את מספר הטיפות שמסמנות את רמת הספיגה של החיתול. הטיפות מסמלות את כמות המיליליטר שחיתולים למבוגרים סופגים וכן שאר המוצרים כמו פדים ומכנסונים. ככל שעל האריזה ישנן יותר טיפות כך רמת הספיגה גבוהה יותר. מספר הטיפות הגבוה ביותר הוא 6 טיפות.

תחתון מגן מתאים במיוחד לאדם הזקוק לרמת ספיגה בינונית שמספיקה בעיקר למהלך היום. על מנת שתוכלו להעביר לילה שלם יבש, או במידה ואתם סובלים מאי שליטה על הסוגרים, מומלץ להשתמש בחיתולים למבוגרים שהם בעלי רמות ספיגה גבוהות יותר.

הפדים הינם דקים ודיסקרטיים ובעלי יכולת ספיגה בינונית. את הפדים מדביקים לתחתון בעזרת מדבקה חזקה שמונעת את תזוזתו של הפד ובכך מאפשרים תנועה מלאה.
ישנם פדים המיועדים לנשים הסובלות מבריחת שתן ברמה נמוכה. בנוסף, ישנם פדים המיועדים לגברים הסובלים מבריחת שתן וזקוקים לשכבת הגנה נוספת.

בבחירת פדים, תוכלו לשים לב שיש רמות ספיגה וגדלים שונים. לרוב, כאשר הפד גדול יותר, כך גם רמת הספיגה גבוהה יותר. ניתן להתאים את הפדים לאדם לו זה מיועד עפ"י מידתו ורמת הספיגה לה הוא זקוק.

כיום, ישנו מגוון רחב של חברות המציעות פתרונות כמו חיתולים למבוגרים. בעקבות זאת, תוכלו לראות שוני בין מוצר למוצר הן בסוגו והן באיכותו. כמו כן, כאשר בוחרים בחיתול או בתחתון מגן בעל איכות גבוהה, תדירות ההחלפה תהיה נמוכה יותר מאשר אם תבחרו במוצר בעל איכות ירודה וכך תצטרכו לרכוש כמות גדולה יותר.

השמירה על היגיינה בעת שימוש במוצרי ספיגה חשובה ביותר על מנת שתוכלו למנוע תפרחת חיתולים, ריחות ופצעים. מומלץ להחליף מוצר ספיגה לפחות כ-4 פעמים ביום, במידת האפשר רצוי להחליף גם יותר. בנוסף, חשוב לנקות את האזור בעת ההחלפה. ניתן להשתמש באבקה או משחה המונעת תפרחת חיתולים.

את החיתולים מומלץ להחליף בשעות הבוקר כשמתעוררים וכן בלילה לפני השינה. בנוסף, מומלץ להחליף עוד כ3-4 פעמים נוספות במהלך היום על מנת לשמור על אזור יבש ונקי.
כמו כן, תדירות ההחלפה משתנה בהתאם לדרגת ההרטבה וליכולת הספיגה של המוצר. במידה ודרגת ההרטבה נמוכה ניתן להחליף את מוצרי הספיגה כ-3 פעמים ביום, במידה ודרגת ההרטבה גבוהה מומלץ להחליף את מוצרי הספיגה כ-5-6 פעמים ביום.

חוסר שליטה על הסוגרים ושלפוחית השתן שכיחה בקרב מבוגרים מעל גיל 65. תופעה זו נובעת מהחלשות שרירי רצפת האגן וחוסר יכולתם של השרירים לשלוט על צינור השתן. עקב כך, השליטה על שלפוחית השתן פוחתת ואין יכולת לעצירת השתן ולהתאפקות. בעיות בריאותיות כמו חוסר בתפקוד הכליות וסוכרת ברמה גבוהה משפיעות גם הן על ירידה ביכולת השליטה על שלפוחית השתן.

תופעת בריחת השתן הינה תופעה נפוצה בגיל המבוגר, אך יש דרכים להתמודד איתה. בתור התחלה, ניתן להשתמש במוצרי ספיגה למבוגרים. מוצרים אלו תורמים להגנה והרגשה יבשה ומאפשרים המשך סדר יום רגיל וללא דאגות. בנוסף, ניתן לבצע תרגילי התעמלות לחיזוק רצפת האגן המסייעים בחיזוק השרירים האחראיים על השליטה בשלפוחית השתן. כמו כן, מומלץ לפנות לרופא ולהתייעץ לגבי התופעה החדשה. ישנן מגוון תרופות שיכולות לסייע וכן במקרים חריגים אף ניתן לבצע ניתוח המסייע בפתרון בבעיה.

לרוב, הירידה בשליטה על הסוגרים מתפתחת בגיל המבוגר. אך ישנם קשישים שאינם סובלים מתופעה זו ואינם זקוקים למוצרי ספיגה למבוגרים. לעומת זאת, ישנם צעירים הסובלים מירידה בשליטה על הסוגרים לאחר הריון, תאונה, מחלה וכו'. ניתן להבין מכך שהתופעה אינה תופעה המתפתחת בהכרח בגיל המבוגר, אך שכיחה יותר ככל שאנו מתבגרים.

בשוק כיום, ישנו מגוון רחב של מוצרי ספיגה למבוגרים היודעים לסייע לכל דרגת הרטבה, מדרגה נמוכה ועד דרגה גבוהה ביותר. ישנם פדים ותחתוני מגן המסייעים לדרגות הרטבה נמוכות עד בינוניות וישנם חיתולים למבוגרים המסייעים לרוב בדרגות הרטבה גבוהות. מוצרי הספיגה למבוגרים מגיעים בגדלים שונים וניתן להתאים אותם לפי מידת הצורך.

Call Now Button
Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping
0